Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIlyen volt az első állásinter...

MIlyen volt az első állásinterjúd?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nagyon izgultam előtte, de amikor elkezdtük a beszélgetést, minden izgalmam elszállt, és egyre magabiztosabb lettem. Ehhez pesze az is kellett, hogy éreztem a szimpátiát. Legfőképpen szituációs kérdéseket kaptam, kereskedelmi és vásárlói magatartásra vonatkozókat. Persze az önéletrajzomba is belekérdezett az interjúztató, és a gyakorlati tevékenységem érdekelte, amit az előző munkahelyemen végeztem. Középvezetői állásra jelentkeztem. Aztán a végén megkérdezte az interjúztató, ha nem én lennék a "befutó", akkor egy asszisztensi állást elfogadnék-e? Mivel nagy volt a különbség a béreket illetően, ezért nemet mondtam. Megnyertem az állást.
2009. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég gáz volt. izgultam, de nem mutattam. eléggé felkészültem előtte elméletből. a pasit nem is igazán érdekelte a mondandóm, a dekoltázsomba esett...(nem volt feltűnő, és utóbb kiderült, jobban érdekli a kinézet, mint a szakma.)
2009. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, korrekt és viszonylag rövid beszélgetés volt.
2009. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Nekem több negatív tapasztalatom van, mint pozitív. De sztem mikor már behívnak a szimpátia a döntő. Annak 80%-os része van.
2010. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt az első interjúm...Jó sokat kellett utaznom érte. Fair volt az egész,én határozott voltam és a legjobbat hoztam ki magamból. Jó emberismerő vagyok de tegnap óta idegesít a főnök pókerarca...egyszerűen nem tudtam leszűrni semmit. 3 körös interjú,hétfőn szólnak,hogy kellek-e a következő körre,ami teljesen angol nyelvű lesz.A legjobb tanács mindenkorra: Add önmagad!!
2010. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!