Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIlyen volt az első munkanapod?

MIlyen volt az első munkanapod?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szétrepedt a gatyám, ott!:) De nem volt feltűnő...
2009. okt. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Belépési ügyek intézése.

Minden jobb helyen ez megy első nap.

2009. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes volt.

Mentem reggel 6 órára, és fél 9-ig kint ültem, mert csak akkor jött az igazgatónó.

Addig kipróbáltam a teremben lévó összes automatagépet.

Mikor jött az igazgatónö, leadtam a papírokat, és vittek be a szekcióra.

Végigvittek a szalagon, itt-ott valamiket kellett segitsek kicsomagolni, de inkább csak nézelödtem.

Azt se tudtam, miket, és hogyan csomagoljam, jó megmutatták, de valahogy tól sok élmény ért aznap, és ezt már nem tudtam befogadni.

Nézelödtem, hogy hól vagyok, meg miket csinálnak, de nem láttam meg az összefüggáseket, a gyártott termék, és a fázisok közt. ( Csak decembertöl arrafele kezdtem rájönni a dolgokra)

Látták, hogy nemigen csinálom, akkor elvittek a mostani helyemre, a doboz felszerelésekhez (Kitting-box), ottan kellett kofrágot csináljak.

Soáig csak a kofrágokat csináltam, még a hullámot is akkor tanóltam meg csinálni, mikor beindult a 2-ik photo frame-ket gyártó vonal.

2010. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!