Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Befuccsolna az orvoslátogatói...

Befuccsolna az orvoslátogatói szakma?!? Hallott valaki valamit erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én még csak most szeretnék egészségügyi területen továbbtanulni, azzal a céllal, hogy utána orvoslátogató leszek. De minap hallottam az egyik ismerősömtől, hogy pár év múlva meg fog szűnni az orvoslátogatás, mert állítólag már csak Kelet-Európában létezik, máshol a telefonálgatás és az internet vette át a szerepét...Lécci nyugtassatok meg...
2009. okt. 8. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én még ilyen szakmáról nem is hallottam!A háziorvos szokott kijárni a betegekhez,de ő nem orvoslátogató.Az orvosokat pedig miért látogatná bárki is?
2009. okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első: az orvosokat látogatják, reklám céljából pl. gyógyszerész végzettségűek.

Én nem hallottam erről semmit, de szerintem jó esély van rá. Bocs, de egyébként sem egy nagy életcél, úgyhogy ne nagyon sajnáld. De azt biztos, hogy ne akarjál erre építeni.

2009. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

eü főiskolán tanulok a végzett ismerőseim közül nagyon sokat helyezkedtek el ezen a szakterületen. nem fog megszünni.


és aki szerint ne legyen életcél, az nézzen utána ennek a szakmának.


havi 2-300ezer forint tényleg nagyon rossz.

2009. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mertem remélni...
2009. okt. 9. 00:13
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Az orvoslátogató tudomásom szerint nem szakma..


Feladatuk Ügynöki jellegű üzletszerzés a gyógyszergyártóknak egészségügyi termék gyártóknak és beszállítóknak..


Magyarul házalók....


Bérezés fix(kevés) + jutalék (nem biztos hogy van üzlet)


Ha rosszul gondolom javítsatok ki!!


Köszi!

2009. okt. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én utána kérdeztem, az orvoslátogatók kapnak céges autót, laptopot, telefont, havi fizu pedig 200-400ezer között mozog..Feladatuk háziorvosok, klinikák, patikák látogatása, gyógyszerek ismertetése, eladása..Azt is tudom, hogy sokan utálják az orvoslátogatókat, de ez van...Beszéltem is orvoslátogatókkal, és az összes imádja a munkáját...nem tehetek róla, hogy szimpatikus nekem is ez a vonal...
2009. okt. 9. 12:37
 7/11 anonim válasza:
Ez így van kedves kérdező! Én 1,5M/hó kersek. (buttó)
2009. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tudom,nem aktuális a kérdés már,de az utolsó válasz komoly?Mert én is orvoslátogató akarok lenne(t*köm már most kivan a leendő szakmámmal,inkább ez)
2010. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én gondolkodok rajta.Milyen sulit érdemes ehhez elvégeznem?

Egészségügyi fősuli elég?

Vagy ápoló?

Most informatikus vagyok,de nagyon érdekelne ez a szakma.

2011. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne riogass,kérdező,mert komolyan mondom,fejreállok :D

Egyébként én nem hallottam ilyensről,honnan ez az info?Az a lényeg...

Utolsó: eü-s végzettség kell hozzá,orvosi,eü-s fősuli.

2012. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!