Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állatorvos asszisztens mennyit...

Állatorvos asszisztens mennyit keres vidéken?

Figyelt kérdés

#fizetés #állatorvos asszisztens
2013. máj. 30. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidéken az állatorvosok nemigen fizetnek asszisztenst. Legalábbis nálunk a városban több állatorvos is van, de egyiknek sincs asszisztense. Műtét esetén, ha szükség van rá, a gazdi asszisztál.
2013. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ahova eddig én hordtam a kutyámat mindegyik helyen volt vagy 3-5 asszisztens.

Szívesen elmennék én is ilyen helyre dolgozni, csak tanfolyam meg egyéb előtt azért szeretnék tisztában lenni vele, hogy kb. mennyit lehet keresni...

2013. máj. 30. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én is voltam már több állatorvosnál is, de egyiknek sem volt asszisztense. Szerintem ez nem olyan általános dolog. Inkább csak az állatkórházakra lehet jellemző.
2013. máj. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!