Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyárra, két hónapos külföldi...

Nyárra, két hónapos külföldi munkára ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Angol nyelvtudásom van, még sose dolgoztam külföldön és most ráérek két hónapra, minél többet szeretnék hazahozni.
2013. máj. 5. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted ez így működik hogy hopp gondolsz egyet és mész?
2013. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves első. Miért ne történhetne az hogy gondol egyet és már kint is van??? Én Angliában élek, és ma is láttam hirdetés amit simán csak az üzlet kirakatába teszik ki, hogy azonalli munkakezdéssel keresnek a NERO caffe-ba eladókat vagy keresnek a Claire's-be eladókat stb.. Jön a nyár, rengeteg hasonló munkák vannak, sőt cégek is vesznek fel határozott időre embereket a szabadságolások miatt. Én nyomdában dolgozom, és nálunk is van most határozott idejű szerződések.. Szóval ha van nyelvtudás, és talpraesettség, meg persze némi kezdő tőke, akkor találhat munkát magának.. Jó tanács: Ha alkalmaznának, ne mond meg hogy csak 2 hónapra kell..
2013. máj. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!