Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a ruházati...

Mi a véleményetek a ruházati eladó szakmárol? Aki ebben dolgozik, milyen a munkaideje és az elhelyezkedési lehetőségek? Vagy milyen szakmát ajánlanátok ami manapság keresett?

Figyelt kérdés
Eddig élelmiszer eladóként dogoztam de nagyon elegem van a korán kelésből igyszeretnék egy másik szakmát tanulni,ezért érdekelne hogy ez milyen illetve hogy milyen szakmát ajánlanátok ami tanfolyamon elsajátitható és elégé jol el lehet vele helyezkedni,nő vagyok!
2009. szept. 29. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A mai helyzetben valamit is jósolni neked...

Az mellett, hogy minden bizonytalan, az sem mindegy, hogy az ország melyik részén laksz.

2009. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mai helyzetben én azt mondom, örüljön, akinek van tiszta munkája! Mindegy, mi az. A munkanélküli állapot nagyon rossz. Voltam, most dolgozom, nem akarok újból munkanélküli lenni, most 3 hónapra van szerződésem, remélem, utána is lesz munkám, a bizonytalan állapotnál még az is jobb, ha takarítok.
2009. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ruházati eladóként dolgoztam és csak az volt rossz, hogy a vásárlók iszonyatosan bunkók voltak, tisztelet a kivételnek. Örültünk, hogy végre rendetraktunk, erre zárás előtt 2 perccel bejött valaki és szana szét górálta az összes összehajtogatott ruhát. Persze még zárás után is benntmaradt, mert nem akart kimenni. Aztán este 11-re csak hazaértem. Ez mindennap így ment.
2009. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!