Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Már nem tudom hová forduljak!?...

Már nem tudom hová forduljak!? (Kérlek olvasd végig! )

Figyelt kérdés
3 pici gyermekkel élünk Budapesten albérletben. A férjem lassan fél éve munkanélküli, én GYED-en vagyok. A GYED és a családi pótlék nagy része elmegy az albérletre. Marad kb 15-20 ezer forintunk. A picinek tápszer és pelus kell, így ha ezt is levonom marad kb 5-10 ezer. Most már ott tartunk hogy nincs mit eladnunk, segítséget senkitől nem kapunk, így gyakorlatilag már ennünk sincs mit. Nem pénzt akarok kérni, csak segítséget! Ha esetleg valaki valamilyen munkalehetőséget tudna biztosítani a férjem számára az jelen pillanatban életmentő lenne. Természetesen bármilyen más segítséget is elfogadnánk, de nem kéregetni akarok, hisz hosszútávú megoldásra van szükségünk.
2013. ápr. 28. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha te mennél vissza dolgozni?
2013. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen szakmája van a férjednek? milyen munkatapasztalatai vannak? hány éves? pesten melyik kerületben laktok? mennyire jó a közlekedés?


kicsit nehéz elhinnem hogy egy férfi pesten nem talál munkát.. fél év alatt...


[link]


itt kereshettek munkaügyi kirendeltség és körzet szerint is..

2013. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Takarítói-konyhai kisegítő állások mindig vannak és még képzettség sem kell hozzá. Menjetek be éttermekbe és kérdezzétek meg nem-e keresnek kisegítőket ugyanis jön a nyár, egyre nagyobb lesz a forgalmuk.
2013. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én munkahelyem időközben megszűnt (pontosabban jelenleg folyik a felszámolása), így oda nem tudok visszamenni dolgozni. A férjem csak GYES-re lenne jogosult, így nekem olyan munkahelyet kéne találnom, ahol annyit keresnék, hogy "megérje" lemondanom a GYED-ről. Természetesen ezt a lehetőséget is számításba vettük és párhuzamosan én is munkát keresek! Rengeteg helyen volt már,ennél is több helyre küldtük el az önéletrajzát, de eddig semmi... Szakmája nincs, a 10. osztályt sem fejezte be, mert tanulás helyett dolgoznia kellett. Ennek ellenére nem h.lye, sok mindenhez ért és mindent hamar megtanul, de sajnos végzettséget igazoló okmány nélkül nemigen veszik fel sehová sem. Kispesten lakunk, tehát közlekedés szempontjából egész előnyös...
2013. ápr. 28. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát,ha nem idegenkedik az állatoktól próbálkozzatok esetleg lovardákban.Gyakran keresnek nem italozó lovászt.Viszont sajna nehéz fizikai meló,ált reggel 6-este 6-ig,és be se igen jelentenek.De éhenhalás ellen megoldás lehet egy darbig...
2013. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!