Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek 1 hónap próbaidő...

Szerintetek 1 hónap próbaidő elég?

Figyelt kérdés

Szerintetek 1 hónap próbaidő elég?

Nem túl rövid levonni következtetéseket? (kivéve, ha nagyon gáz vagyok).

Egyébként programozói munkakör.


2013. ápr. 11. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt kiderül, hogy tudod csinálni vagy sem.

Ott szoktak hosszabb időt kikötni ahol esetleg ügyfélkapcsolati munka is van, mert nem biztos hogy 1 hónap alatt kiderül pl. az ha valaki idegbeteg módjára kezeli az ügyfeleket.

Szóval sztem 1 hónap elég. Ezt egyébként sem a munkavállaló dönti el! :)


Mikor kezdesz?

2013. ápr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerdes, hogy neked eleg-e, hogy raerezz, milyen a legkor a cegnel, milyenek a kollegak, milyen a projekt. Ha egy hona[ mulva rajossz, hogy ez megsem neked valo, akkor majd le kell ulnod a 30 napos felmondasi idot...
2013. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ó, már túl vagyok rajta, kitettek.

Csak úgy megkérdeztem, hogy szerintetek nem e túl rövid, nem én akartam igy dönteni.

2013. ápr. 11. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, munkakör függő, de szerintem ennyi idő alatt inkább a természetedet, a munkához való hozzáállásodat tudják tesztelni, a szakmaiságot nem nagyon.
2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért tettek ki?Mit csináltál?Mit nem tudtál?
2013. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt programozó/tesztelő vagyok ezért kérdeztem.
2013. ápr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kezdetben elcsúsztam a feladatokkal, majd a vége felé már javulás volt, de nem hatott meg senkit. Más probléma nem volt... csupán keveslem az egy hónapot
2013. ápr. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!