Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkás oldalakat tudnátok...

Diákmunkás oldalakat tudnátok írni?

Figyelt kérdés

16/F, Budapest

Csomó helyen kerestem, de sehol nem találtam normális diákmunkás oldalt. Hátha ti tudtok:)



2013. ápr. 2. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy mégis hogyan kerestél. Roppant kíváncsi vagyok erre, mert ha én beírom azt a nagyon rafinált szót a keresőbe, hogy "diákmunka", akkor az első találatok között ott vannak az ország legnagyobb szövetkezetei. Vagy ha te is hasonló mód kerestél és rábukkantál ezekre, akkor definiáld nekem a "normális diákmunkás oldal" fogalmat.
2013. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezek közül melyik van Budapesten is, de erre ezek vannak: Fürge diák, meló diák, campuswork, joker diák, diákpont, valami schönler iskolaszövetkezet, diák navigátor, minddiák. Budapesten biztos ennél több van. Ha pl. az arany oldalakba beírod hogy diákmunka budapest vagy hasonló akkor kidobja. Egyébként az elsőnek igaza volt. Én pedig nem vagyok pesti, így passzoltam hogy ott melyik a normális. Az alatt mit értesz hogy normális? Az oldal normális vagy a munka? Mert nem mindegy. A legtöbb helyen úgyis csak akkor kapsz valamit vagy csak akkor tájékoztatnak ha bemész személyesen is.
2013. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
universitas.hu
2013. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. "válaszoló": nem kötözködni kell egyből, ha nem akarsz válaszolni, akkor inkább meg se szólalj. köszi
2013. ápr. 3. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyáltalán nem akarok kötözködni, de az az igazság amit leírtam. Érdekes mód nem tudtál érdemben reagálni a hozzászólásomra. Ezek szerint igazam volt.
2013. ápr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

rendben, én most nem fogok ezen megsértődni, csak mintha gúnyt véltem volna felfedezni a válaszodban.

amúgy igen, megnéztem azokat a leghíresebb diákmelós oldalakat, és ott se találtam munkát 16 évesnek.

azért a Te válaszodat is megköszönöm.

2013. ápr. 3. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. A munkák nagy része 18 évtől van, de pl a Tesco-ban állandóan vannak fiatalabb is. Nem tudom merre laksz Budapesten, de én pl a Pólusnál a Tesco-ban szinte csak Rébusz-os diákokat látok.
2013. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!