Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A történész, és ehhez hasonló...

A történész, és ehhez hasonló szakmákra van kereslet?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a történelem, jobban a magyar, és a 7-8. századtól. Milyen fizetésre számíthatok ezzel? Gimis vagyok, jó tanuló. Ez az életcélom, és egy komplett saját magángyűjtemény létrehozása. Tehát jól kell fizessen. Keressek inkább más lehetőséget, vagy elég jól fizet ez is?
2013. ápr. 2. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, a Mekinél folyamatos a felvétel.
2013. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat kérnék...

Megy oda a fene. Esetleg nagyfőnöknek! :)

Mert engem igazából érdekel a történelem, de profi szinten. Tehát valami olyan szakma kéne, ami elég jól fizet. Vagy egy lottóötös. :)

2013. ápr. 2. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb csak akkor, ha sikerül bekerülnöd a szakmailag legjobbak közé. Én más hivatást választanék, amit szintén szeretek és amiből rendszeres bevételem van, és abból a pénzből, hobbiszinten foglalkoznék a témával és csinálnék magángyűjteményt.
2013. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

erre a töritanárunk már 15 évvel ezelőtt is azt mondta (annak akit érdekelt a történelem, de nem tanár akart lenni, hanem történész), hogy "nemes dolog" és mosolygott.

mert tényleg az, de közben éhenhalsz. tényleg sajnos amúgy, mert a történészeket is meg kéne fizetni.

én pl. mindig is egyiptológus akartam lenni, de aztán időben észhez térítettek - még egyetem előtt. nehéz volt, de most örülök, hogy nem vagyok egyiptológus...

2013. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!