Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó óvónőnek lenni?

Jó óvónőnek lenni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert óvónőnek készülök és nem árt tudni, hogy mire számíthat az ember. :) Ha van hátránya, amiért esetleg annyira nem jó, az is érdekel, persze a jó dolgokra vagyok főként kíváncsi.

2013. febr. 28. 16:41
 1/1 M.Kata válasza:

szia :) én nem vagyok óvónő, de az szeretnék lenni. anyukám viszont már 20 éve az, szóval én nála ezeket tapasztalom/látom/hallom:

-tényleg rengeteg türelem és szeretet kell hozzá,és persze,hogy egyszerre többfelé is tudj figyelni

-a szülőkhöz, ha teljesen normálisan szólnak, van aki így is megsértődik, szóval szintén türelem

-nem olyan egyszerű,mint tűnik amikor 30 gyerek ordít körülötted, és mind rád vár


és az én véleményem: imádom a gyerekeket,azt hiszem e nélkül nem is megy,és a törődésért cserébe kapott puszik,ölelések sok mindenért kárpótolnak. szóval,ha van türelmed és szereted a gyerekeket,akkor próbáld meg! persze nem ilyen egyszerű,főleg az első év,amikor minden bacit elkapsz, és rád szakad egy csomó gyerek, de egy idő után megszokod a gyerekeket, és immúnissá válsz a bacikkal szemben is :) sok sikert!

2013. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!