Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El akarom küldeni az önéletraj...

El akarom küldeni az önéletrajzom cégekhez, de nem tudom az illetékes e-mail címét. Gáz, ha a honlapon feltüntettet általános címre küldöm el?

Figyelt kérdés
Onnan továbbítják majd? Egyik hely se olyan, ahova ne jelentkeznének időnként. Mit javasolnátok ebben az esetben? Próbálkozott már így valaki? Bevált?
2013. febr. 17. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen. Nagy multiknál esetleg továbbítják a HR-esnek.
2013. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon hogy valószínűtlen? Szóval ne is küldjem, mert valószínűleg törlik vagy sose jut jó helyre?
2013. febr. 17. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől még elküldheted, mert semmibe nem kerül, de 100-ből 98x nem fogja illetékes látni.
2013. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bekerül a Hr osztály adatbázisába...ennyi. Aztán már lehet, h másnap pont olyan ember kell,mint te vagy, lehet, h soha.

Én egy nagy cégnél voltam Hr-es, kb 10ezer CV volt az adatbázisunkban, de ha megüresedés volt (ritkán, mert inkább leépités volt, vagy létszámstop), azt ismerősökkel kellett betölteni, azaz az adatbázist sohasem használtuk.Sajnos. :-(

2013. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor téged miért nem rúgtak ki? :D Ha úgyis csókossal töltetik be a helyet, akkor nem mindegy, hogy van-e HR vagy nincs? :D
2013. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kirúgtak, leépítéskor, de tudd, h a Hr-nél a toborzás-kiválasztás csak a munka 2%át teszi ki.A Hr készíti a beléptetést, a munkaszerződéseket, ezek módosítását, szervezi az orvosi vizsgálatokat, tanfolyamokat, oktatást (belsőt és külsőt), teljesítmény-és kompetenciaértékelést, kiléptetést, exitinterjúkat, munkaköri leírásokat készít, módosít, áthelyezéseket, gyakornoki programokat működtet, ezerféle statisztikát készít mindenhova (kshnak, munkaügyi kpnak, navnak..stb), bérszámfejt és sorolhatnám.Ugyanakkor a Hrnek nincs akkora szerepe a kiválasztásban, mint ahogy egy laikus gondolja. A Hr begyűjti a Cvket, adatbázisba teszi és ha kell vki, akkor az adott szakmai vezetőnek továbbítja őket. Jah, hogy a szakmai vezető inkább a szomszédkislányt veszi fel...
2013. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy visszajeleztek, hogy továbbították az illetékesnek. Én pont így találtam munkát az állami szférában. Csak elküldtem, 1 hét után felhívtak, 2 interjú, majd nagyon gyorsan fel is vettek.
2013. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. utolsó, gratulálok, ez biztató a számomra is. Így bátrabban küldözgetem én is. Központi, honlapon is hozzáférhető címre küldted vagy kikutakodtad kinek kell?
2013. febr. 18. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!