Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 éves fiúként mit dolgozhatn...

16 éves fiúként mit dolgozhatnék gimnázium mellett? ( ami nem megdonálc és min 6-700 ft. Fizet per óra

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
6-700 Ft/óra?! én pályakezdő diplomásként nem keresek ennyit...
2009. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
nekem meg pályakezdőként még munkám sincs...
2009. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora igényünk lett..még 400ért se kapsz nemho ennyié..
2009. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szia, én lelkes diákmunkás vagyok már sok éve (most 22 vagyok). Kicsit nagyon az igényeid, nem gondolod? Ha nem akarsz mekibe vagy bevásárlóközpontba menni, akkor mehetsz az út mellé kisszékkel számolni a kocsikat, vagy telefonkönyvet hordani.

Én a Tescoban pakkolom az árut éjszakánként, főleg ünnepekkor, pl még szenteste előtti éjszakán is. Nem elég hogy 8,5 órára épphogy 3ezret megkapok (mert még a diákszövetkezet is leveszi a magáét) a belem húzom reggel 6 órára, és még jól "belém is rúgnak" a tesco dolgozók. Hányszor mentem haza onnan sírva mert kitapossák az embernek a lelkét is, csakazért, mert diák.... és tudod mit, ez a legjobb munka az összes diákmeló közül. Akkor gondolhatod milyen a többi! Szerintem ne válogass, és nézz több híradót, mert nem hiszem hogy komolyan gondoltad azt hogy könnyű munkát akarsz vállalni 6-7százas órabérért... az 53 éves apám nem keres közel ennyit, pedig már legalább 20 éve van a jelenlegi cégénél.


22L

2009. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Háát... nem tudom, 18 év alattiak csinálhatják-e, de egy lehetőség a "hostmunka". Ez valójában promóciókat takar, meg kell szólítani az embereket, vásárlásra ösztönözni őket, beszélni nekik a termékről, szórólapot vagy termékmintát adni nekik. Én ezt csináltam egyetem alatt, és akkor (5-6 éve) 500-600 forint körül volt az órabér, tehát azóta lehet, hogy felment 600-700-ra.


Ez sem egy álommunka, de talán jobb, mint a dobozolás és társai.


A pestiestben szoktak ilyen ún. hostessügynökségek hirdetni. Fiúkat is keresnek.

2009. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
összes köcsög felnőttet felrugnám aki beugatna azért mert diákként dolgozok, felugranék és arcon rugnám miközben aztordítom: SPÁÁÁRTTÁÁÁÁ
2010. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!