Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minimálbérért ti milyen...

Minimálbérért ti milyen munkát végeztek?

Figyelt kérdés
Most ez gáz, de én webáruházat gondozok, és külkerrel foglalkozok angol nyelven...jogosan érzem, hogy gyászosan alul vagyok fizetve?
2013. febr. 6. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Közalkalmazott adminisztrátor/asszisztens vagyok. Diplomám van, néha külföldiek is jönnek, angolul és németül beszélek mondjuk nem alapkövetelmény, elvileg továbbküldhetném őket "felfelé".

Épp nemrég beszélgettünk a fizetésekről és páran hanyatt estek, hogy én csak ennyit kapok. Sajnos igen és az évvégi emelésből is kimaradtam, igaz az is röhejes volt, páran kaptak nettó 2-3 ezret...

2013. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyedben váltanék valami jobban fizető melóra. Akár gyári munkát is bevállalnék. Azt ha valami jobb adódik akkor átmennék oda. Ha nem találsz mást, akkor meg lépj le Angliába (ha egyszer már angolul beszélsz). Keressenek egy másik hülyét akit kihasználhatnak.


Legalább is ez az én véleményem.

2013. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresgélek mellette, de hiába beszélek 2 nyelvet, hiába van diplomám, egyszerűen nincs semmi...Külföldön gondolkodtunk már, de vagy egy gyerekünk, vele azért nehezebb. Ha gyárba mennék, azzal se lennék előbbre sajnos..
2013. febr. 7. 07:23
 4/4 anonim válasza:
banki ügyintézőként kapok minimálbért...:/ (8órában)
2013. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!