Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtatok arról, hogy a munkaüg...

Tudtatok arról, hogy a munkaügyi kirendeltségek térítik oda-vissza utazásaink költségét, ha állás elbeszélgetésre megyünk?

Figyelt kérdés
Intenzív álláskeresési támogatásnak hívják. A/4-es lap, a kirendeltség recepcióján kell kérni. Ha például Győri vagyok, Sopronban keresek állást, akkor a győri kirendeltséghez visszaviszem a cég által bélyegzőzött lapot, a busz/vonat teljes árú jegyet. Majd 7-10 napon belül érkezik bankszámlámra az összeg. Soproni buszjegyet is elszámolják!
2013. jan. 31. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én tudtam, csak az álláskeresők nem tudják, mivel nem reklámozzák, mint azt sem, ha vidékre utal be az orvos, akkor azt is téríti az egészségpénztár. Azóta tudom, hogy majd 10 ezer forintos utiköltségembe került a kezelésem:(
2013. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem Egerben mondták, hogy nem tudom hány megyén belülit, + havi 1 megyén kívülit térítenek, a pesti utazásnál a BKV napijegyet térítik.

Egyszer mentem így Pestre, nekem nem adtak nyomtatványt, az interjún kellett kérnem igazolást, hogy ott jártam - kérdezgettek is mi ez, mit adjanak, lehet egyrészt ezen is csúsztam el, hogy feltartom őket meg ott "garasoskodok"...

A papírt a buszjegyekkel, napijeggyel együtt elvittem a munkaügyibe, fél napos várakozás után bevették, eltették a fiókba, aztán semmi sem történt. 2 hónap után bementem megkérdezni mi van, de nem mondtak semmi érdemlegeset, várjak, majd jön a pénz. Azóta eltelt 1,5 év és nem fizették vissza, szerintem valamelyik fiókban elveszett, lehet már nincs is ilyen lehetőség azóta...

De próbálkozni lehet vele.

2013. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!