Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közmunkát kaphatok abban az...

Közmunkát kaphatok abban az esetben is, ha nem jár a foglalkoztatást helyettesítő támogatás (FHT)? Hova menjek be, ha közmunkát szeretnék vállalni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 21:30
 1/9 Sándor G ***** válasza:
69%

na vajon hova?

Ezt már egy tucat fórumon kibeszéltük. Bemehetsz az öki-hez érdeklődni, van e felvétel, vagy ha + nem idult, mikor indul a közmunka.

Én inkább a vizűgyes közmunkát ajánlanám, tavaly egész évben ott voltam, idén febr.tól is oda megyek vissza, a gátőrrel kell beszélni, de eközben a munkaűgyi kp. nál is reg.ni kell, +érdeklődni van e hely ürsedés,

Télen szoktak kiesni emberek, de általábban állandó közmunkások vanna a vizűgynél, tehát informálódni szükséges heti szinten, akár kocsma utcán amikor találkozol olyannal aki ott dolgozik, az is ok.

Néha jól jön egy háttérinformáció is

2013. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sándor G ***** válasza:
69%
a másik kérdésedre, a közmunka nincsen f.h.t hez kötve, úgy tudom, viszont regisztrációhoz igen, de azért van olyan eset is hogy a segélyeseket hívják először, első körben.
2013. jan. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért kérdeztem, mert többen is azt mondták, hogy szinte nincs esély, hogy így közmunkát kapjak, de akkor elvileg mégis van.
2013. jan. 7. 00:50
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Önkormányzati közmunkát nem, viszont országos km. -t igen.

Országos= nem az önkormányzat szervezi, hanem a kormányzat. A vizügyes és erdészeti munkák általában ilyenek.

2013. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezekre hol kell jelentkezni?
2013. márc. 18. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Országosra a Munkaügyi k.-ban. Mindenképpen legyél regisztráltatva. Mi amúgy a végzettséged?
2013. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Regisztrált munkanélküli voltam, nem kaptam sem ellátást sem semmi segélyt. Munkaügyiben mondtam,hogy szeretnék menni közmunkára. Adtak címeket, hogy hol érdeklődhetek. Katasztrófavédelem, városgazdálkodás, erdészet. Elmentem mindegyikhez, de nem volt hely. Ott hagytam a telszámomat, hogy hívjanak ha lesz munka. 1 héten belül hívtak, hogy kiesett egy láncszem:D és azóta dolgozok.
2013. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez jó hír! És hol dolgozol?
2013. ápr. 2. 06:55
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem válaszolok mert lepontoztak:(

Na jó, az erdőn dolgozok.

2013. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!