Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz munkáltatóhoz...

Önéletrajz munkáltatóhoz juttatásával kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb módszer, ha üzletbe szeretnék jelentkezni? Ha személyesen bemegyek és az üzletvezőtnek adom oda a CV-t vagy ha e-mail-ben küldöm el? Nagyobb esélyem van arra, hogy felvegyenek, ha beviszem, csinosan vagyok felöltözve, mosolygok, bemutatkozok, váltunk pár szót stb.? Persze a CV-n is van fotó, de azért én így személyesebbnek érzem a jelentkezést.

Vagy ez teljesen mindegy?


Motivációs levél jó pont, ha nem kötelező, de viszek/küldök?



2013. jan. 4. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem is mindenhova lehet bemenni, van, ahol kifejezetten odaírják, hogy jelentkezik kizárólag e-mailben.

Ha nem hirdetésre jelentkezel, akkor mehetsz személyesen is, de ne számíts arra, hogy mindenhol fogadni fognak. Jó esetben valami recepciós vagy titkárnő elveszi az önéletrajzodat, és ennyi.


Szóval abszolút helyzetfüggő a dolog.

2013. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem üzletbe jelentkezni. Tehát nem hipermarketbe, hanem drogériába, ruházati üzletbe stb., ahol általában bent van az üzletvezető vagy a helyettese.
2013. jan. 4. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyre nem jelentkeztem még, de szerintem nem nagyon különbözhet bármilyen más helytől.

De próba szerencse, ugyebár.

2013. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudod kapni az üzletvezetőt, az mindenképpen hasznos. De miért ne tehetnéd meg mindkettőt?


Inkább tűzz hozzá egy motivációs levelet. Baj nem lehet belőle.

2013. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!