Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menjek ide dolgozni? Párom...

Menjek ide dolgozni? Párom nem örül!

Figyelt kérdés
Van egy cég NaturalComfort ahol ma voltam megbeszélésen, telefonon kell értékesíteni lehet 4-6 vagy 8órában első 2hétben jutalékot kapok azaz a próba idő alatt, és ebben az idøben mindennap 3 terméket kell hogy eladjak, ha ez megvan akkor rendesen dolgozhatok ott és az órabér 300ft én 4órákat dolgoznêk mert suli van délután! Párom külföldön dolgozik megtehetnénk hogy ne kelljen de szerintem ez a havi 25.000 ha csak elteszük máris jobban haladnánk! Vélemények?
2013. jan. 3. 11:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A bérletet én fizetem mivel amúgyis suliba járok! Ez 4000ft kb am utolsó párom 1nap alatt megkeresi :)
2013. jan. 3. 12:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy barátnődnek bejött? Ennyi pénzért emberekre tukmálni valamit hogy aztán rád csapják a telefont abban mi lehet a jó?
2013. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Már a diákmunka is 400 felett van óránként. És nincs teljesítménybér, sima szórólapozás is van ennyi. Én bele sem vágnék, amikor meghallom a jutalék szót.
2013. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Abból gond nem lehet, ha megpróbálod. Hamar kiderül, hogy megéri-e. Nekem párom futárkodott, saját kocsival, saját benzinből, egy hét után rájöttünk, hogy ez nagyon nem kifizetődő. Amúgy absz. pozitív az, h annak ellenére, hogy nem vagytok rászorulva, Te elmennél dolgozni, még ha nem is a legjobb állás. Sok nő ezt nem tenné meg.
2013. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

elmondom ez miről szól:

2 hétig ingyen dolgozol egy cégnek, miközben ők nem kell adjanak semmit, mert szinte biztos, hogy nem adsz el. 2 hét után sajnálkozva elküldenek, hogy nem vagy alkalmas. jön a következő. az is 2 hétig ingyen dolgozik, valószínű nem ad el semmit és elküldik. így mindig van ingyen munkaerő, aztán ha véletlen mégis eladtok valamit még jobb. a cégnek. inkább menj mekibe dolgozni. az is tré de legalább többet fizet.

2013. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!