Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok pesten feketemunkát...

Hol tudok pesten feketemunkát találni vagy valami kiegészítő keresetet? Milyen szakmákban érdemes keresni és hogyan lehet megegyezni a munkáltatóval?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nem tudok elhelyezkedni, mert nincs diplomám és sok tapasztalatom se, de soha nincs pénzem semmire, és kezdem unni az éhezést is.

Lopni nem akarok, meg másokat leütni, így csalással tudom csak megoldani a dolgot, ami tudom hogy szintén lopás, meg rossz dolog, de már nem érdekel, felakasztani nem akarom magam.


Valami jó ötlet? Azt hallottam építkezéseken csak minimálbérre jelentenek be és 2x annyit kapnak. Nem vagyok túl izmos se mert az utóbbi időben nem tudok rendesen enni, de ez ugye nem lehet probléma?



2012. dec. 20. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Építkezésen valóban minimálbérre jelentenek be, de 80%, hogy nem fognak bejelenteni. A napi fizetés:5000-7000Ft.
2012. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, és ott milyen elvárások vannak?
2012. dec. 20. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!