Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy Hivatásos Katona szolgálat...

Egy Hivatásos Katona szolgálata körül belül miből áll?

Figyelt kérdés

Hogy megy ez?

Megtörténik az alapkiképzés és utána?

Mennyi ideig tart egy szolgálat pl. belföldön v miként működik ez?


2009. aug. 21. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt már két párom is katona (valahogy vonzom őket...) és hát mesélték milyen kemény munkában vannak. Kimennek gyakorlatozni kicsit mozognak aztán kőkemény videójátékozás megy a laktanyában munkaidő végéig, vagy kimennek az udvarra focizni... ha ezt is megunják még mindig ott van a dvd-zés lehetősége... aztán megfáradva hazamennek és másnap megint megy a hokizás egész nap :D


Nem viccelek, tényleg így megy!

2009. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az en volt parom is az.... konkretan ilyen megeröltetö dolgokat kell csinalni, mint amiket az elözö leirt. Az alapkikepzs, ami ugy "kemeny" volt, de azt meg nagyon elvezte, elvegre ezert ment katonanak, az egesz olyan volt, mint egy nagy jatek.
2009. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D nem erre számítottam elmondom őszintén azt hidtem hogy naponta hullára dolgoztatják őket mint "régen" :D hát nagyapám is mondta h most már elvannak eresztve a katonák. Igaza is van :D
2009. aug. 21. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom jelenleg is hivatásos katona, műszaki alakulatnál. Igen, vannak ilyen időszakok, amiket írtak az előzők, de azért nem fenékig tejföl az élet. Amikor bejön a hadgyakorlatok időszaka vagy a helyi kiképzések, akkor azért annyi idejük nincs henyélni. A párom most épp a pesti repülőversenyen volt, ők állították a pontonokat, amiken az akadályok lebegtek a víz fölött, napi 12-14 óra munkaidővel. Utána még van egy hadgyakorlatuk, amin szintén ott lesznek több hétig, és rendesen kidolgozzák a belüket, nincs az, hogy napi 8 órát bent van, aztán irány haza pihenni. De az alakulattól is függ, hogy mit kell csinálniuk, mert pl. a lövészek sokkal többet vannak távol otthonról, és rendesen meghajtják őket fizikálisan. Szerintem nyugodtan fogalmazhatunk úgy, hogy kampányszerűen hajtanak: vagy nagyon keveset (szinte semmit), vagy kihajtják belőlük a sz.rt is.
2009. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!