Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövőre jár nekem a "25 év...

Jövőre jár nekem a "25 év alattiaknak kedvezmény"? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Elhelyezkedtem dec 3-án egy helyre, de a szerződés aláírása után kiderült, hogy a céges busz értem nem jön ki:( (persze előtte mást mondtak)Így fel kellett mondanom a mai nap (1 nap után), mivel nem tudok majd bejárni. Így már el is buktam jövőre a támogatást? mivel ez csak a pályakezdőknek jár nem? Aki tudja kérem válaszoljon! Köszönöm

2012. dec. 4. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez jól beharangozta Kormányunk, de nincs semmi konkrétum. Elvileg január 1-től indul, de erre nincs túl sok utaló jel...
2012. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jár neked is:

"Életbe lépnek jövőre a munkahelyvédelmi terv intézkedései is. Az egyik kedvezmény a 27 százalékos szociális hozzájárulási adót érinti, az érintett körben mindenkire, már foglalkoztatott és újonnan felvett dolgozókra is érvényes bruttó 100 ezer forintos bérig, az e fölött lévő béreknél 100 ezer forintig ugyanúgy érvényes. A kedvezmény 14,5 százalékpont a 25 év alatti és 55 év feletti munkavállalók után, illetve a szakképzettséget nem igénylő munkakörökben. 27 százalék a kedvezmény viszont a tartós munkanélküliek, a gyermeknevelési távollétről visszatérők foglalkoztatása után az első két évben, és 14,5 százalék a harmadik évben. Ugyanez a kedvezmény érvényes az olyan 25 év alattiak után, akik pályakezdők is egyben."

[link]

2012. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) megnyugodtam!:)
2012. dec. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!