Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek cukrászati felszol...

Szerintetek cukrászati felszolgáló vagy inkább balett táncos legyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 17:09
 1/8 A kérdező kommentje:
*balett táncos
2012. nov. 21. 17:13
 2/8 schocko ***** válasza:
69%
Szerintem ha még egy lehetőségnek odaírod az építőmunkást, akkor könnyebben tudunk tanácsot adni.
2012. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mi az.Házakat készít?Az nekem uncsi.:/ De köszi!:D
2012. nov. 21. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

szerintem egyik sem

válassz egy normális szakmát :)

2012. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
sztriptiztáncosnő azzal jól kereshetsz
2012. nov. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. nov. 22. 19:44
 7/8 KVAZAR válasza:
79%

Azt a szakmát válaszd amelyik űzése közben boldogabb lehetsz.

Ha valóban jó vagy a balettban, akkor én inkább azt javasolnám. Szélesebb spektrumot ölelnek fel a pozitívumai, bizonyíthatsz vele magadnak, másoknak és még sorolhatnám az előnyeit. Ilyen lehetőségeket aligha nyújthat a cukrászati felszolgálóként való foglalkozás, bár abban sincs semmi lenézni való. Cukrásznak már érdekesebb lehet lenni, ott az ember lehet kreatív, kiélheti a fantáziáját, sőt, maradandót is alkothat (még ha a terméket el is fogyasztják).

Mérlegelj és dönts a saját szempontjaid, érdekeid, belátásod szerint, ne másra hallgass (rám se), legfeljebb a jó tanácsokat fontold meg!

2012. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 18. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!