Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A neobux.comon elértem a...

A neobux.comon elértem a 0.255$ és nem váltott át a fizetés gomb zöldre? Vagy 2. 00$ kell elérni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


5.3-as pont: az első kifizetésnél 2.00 dollárt kell elérni, ami a következő kifizetéseknél 1-1 dollárral emelkedik amíg eléri a maximális 10 dolláros szintet.


Tehát az első kifizetésnél 2, a másodiknál 3, a harmadiknál 4 ... a kilencediknél és minden utánakövetkezőnél 10.

2012. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Csak kíváncsiságból... ezt mennyi idő alatt sikerült?
2012. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bérelj referenseket, ha eléred a 0.6-ot, és a pénzt mindig forgasd vissza. Én az elején beleraktam 5 dollárt, aztán nyertem egy golden tagságot, szerencsém volt, mostmár csak keresek rajta, többször is nyertem 0.25$, 0.50é és 2.00$-t is! nyomkodd végig minden nap az ad prise-okat is! adni fog előbb utóbbb;)


csináld a hunbux-ot és a twickerz-t is, megbízható korrekt fizetős oldalak:


(küldöm priviben mert nem engedi kirakni)


szólj ha bármiben segítsek.;) Üdv

2012. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fú te mikor kiveszed a bankól azt a 40 forintot vigyél valakit magaddal mert szétlopnak. Nagyon kemény vagy
2014. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!