Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen megbízható külfölrde...

Milyen megbízható külfölrde közvetítő irodákat ismertek?

Figyelt kérdés
Főleg Angliába! Van valakinek tapasztalata ?
2009. aug. 13. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Tapasztalatom nincs velük, de korrektnek tűnik.

2009. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az euwork nem megbízható,és leszed egy csomó pénzzel
2009. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes közvetítő irodához menni! Több ismerősöm is dolgozik kint, egyszerűen telefonáltak neten meghirdetett állásokra, aztán kimentek az interjúra.
2009. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent amit egy közvetítőcég ajánl munkát sokszor több mint 100 font közvetítési díjért,azt egyénileg és ingyen is megoldható...Ha meg van a megfelelő nyelvtudásod akkor magadtól is tudsz munkát keresni...
2009. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.:

miért? mit tapasztaltál velük?

csak mert nekem szimpi volt.

de ha nem jó, akkor nem kísérletezek velük én sem.

2009. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok.Szerencsére én egyénileg jöttem ki Angliába,és azóta is itt élek.A barátnőm jött ki velük másfél évvel ezelőtt..Szállodai munka.Jól hangzott,és kifizette a komoly ügyintézési díjat(ha jól emlékszem több mint 100 font volt) Amikor kijött órákig vártak a reptéren mert elfeledkeztek róluk.Majd több órányi buszozás után fent északon egy kis városba kerültek.A szállás sem olyan volt amit ígértek.A barátnőm 1 ágyas szobát kért,és fizetett,de itt kint kijelentették,hogy csak olyan szoba van amit másokkal kell megosztani,ha nem tetszik mehet haza.A munka: Szállodai takarítás,de olyan sokat követeltek,és dolgoztak.A beígért szabadnapjukon is be kellett menniük(mert sok a munka)valaki beteg lett,és azt mondták csak kihúzza magát a munka alól.Amikor már nagyon lázas volt,és ágynak esett kapott antibiotikumot,és kész..Szóval nem érezte jól magát a barátnőm,és karácsony előtt vele együtt még vagy 6 lány feladta,és inkább hazament.Aki tudod angolul,azok szerencsésebbek voltak mert mertek váltani,és elmentek más városba,egyénileg munkát keresni...

Ezért nem érdemes közvetítő céggel jönni,mert soha nem azt kapod amit mondtak,és higgyétek el,egyénileg is eléred azt amit általuk..Tudom,mert írtam,hogy én itt élek kint,és alap angol tudással jöttem ki...

2009. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!