Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Láttam kitéve Salgótarjánba...

Láttam kitéve Salgótarjánba egy táblát, az volt ráírva hogy "jelentkezz vadászrepülő pilótának" de sajnos nem tudtam elolvasni valaki tudná esetleg hogy hol találom meg ezt az oldalt vagy ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés

Elég szarul fogalmaztam meg bocsánat:D

Az érdekelne hogy hol találok erről bővebb infót... Van itt esetleg valaki aki vadászgép/sima pilóta? Hogy tudnék ide bejutni? Még van pár évem az éretségiig, ez után jönne ez? Ez valami tanfolyam lenne vagy...?

Köszönöm.:)


2012. okt. 22. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
felvesznek 1000 emberből 1-et... inkább maradj a földön :D
2012. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

www.nftc.hu

Nem akarlak elkeseríteni, de az arány attól lehet még kicsit rosszabb is, mint amit az első válaszolt neked. Ismerek olyat, aki már el is kezdte a képzést, aztán hazahozták Kanadából, mert nem finanszírozta tovább a honvédség a képzését.

2012. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!