Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merre találhatnék munkát...

Merre találhatnék munkát külföldön?

Figyelt kérdés
Logisztikai műszaki menedzserasszisztens végzettséggel, középfokú spanyol és felsőfokú angol nyelvvizsgával rendelkezem..Nagyon rugalmas típus vagyok, mindenképp szeretnék külföldön munkát találni.

2012. okt. 19. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi tart vissza??

Van nyelvtudásod. Az oké

Van tőkéd. oké

Rugalmas vagy . oké.

Akkor mi a gond??


Én nyelvtudás nélkül, mindenféle ismeretség nélkül, sőt még internet segítségem sem volt, mégis kimentem Angliába. Ma egy munkaközvetítő irodában dolgozom mint asszisztens.

Ha nekem sikerült akkor neked nyelvtudással, rugalmassággal, tőkével sikerülni fog.

2012. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen képzettséggel tutira találsz munkát, nem hiszem hogy rá lennél szorulva a GYIK-es válaszokra:)Főleg ha hajlandó vagy más munkakörben is munkát vállalni, akkor meg pláne jó esélyeid vannak!
2012. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
raktárkezelésre és információ gyűjtésre és feldolgozásra vagyok specializálódva :) egyszer szeretnék CEO lenni :)
2012. okt. 20. 10:02
 4/6 anonim válasza:
Hol tanultál azt megkérdezhetem? :)
2012. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Debrecen
2012. okt. 21. 17:43
 6/6 anonim válasza:
Mennyé Ukránba fát vágni intellektyüelkém! Ha végeztél fizikai munkát, utána próbálkozz a szellemivel.
2012. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!