Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek arrol, míg...

Mi a véleményetek arrol, míg egyesek a semmiért tobb tízmillios végkielégitéseket kapnak és élnek mint hal a vizben?

Figyelt kérdés
Addig másoknak még egy családi ház építése vagy megvásárlása is orokre csak álom marad amellett, hogy becsuletesen dolgoznak egyetemi végzettséggel. Az embernek élni sincs kedve és marad a soha nem nyero lotto reménye. Meddig mehet ez még igy tovább? Tudom hogy igazság csak odaát van, de azért ez már tul nagy mocsokság ami a világban megy! Lesz valaha jo a kisembernek is aki becsuletes vagy már csak a halála után?
2009. aug. 7. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért aki ilyen végkielégítésre jogosult, az már letett valamit az asztalra, valamiért már csak kapja. Most nem a kirívó esetekre gondolok, mint amit a veszteséges BKV vezetői csináltak, de egy felelős beosztásban igencsak kell dolgozni ahhoz, hogy ilyen végkielégítésre jogosult legyél. Nem csak úgy adják...
2009. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan fontos munka a Földön, amiért 80-100 milliós végkielégítést erkölcsös lenne kifizetni és zsebre tenni. Ezek az emberek havi szinten keresnek annyit, amit más egy év alatt, tehát nem a létbizonytalanságba kerülnek, amikor elhagyják az adott céget. Ráadásul érdekes módon Magyarországon valahogy mindenki felfelé bukik, szóval nem kell a Munkaügyi Központban sorban állniuk. Engem személy szerint hasonló érzéssel tölt el, mint Téged: egyszerűen elmegy a kedvem az élettől is sokszor, amikor a párizsik között válogatok, h' melyik az olcsóbb. Pedig férjem és én is diplomás, nyelveket beszélő emberek vagyunk, és tizenvalahány éve dolgozunk folyamatosan. Csak biztos nem olyan jól, mint ők...
2009. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!