Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan hogy online pénzkeresés?

Figyelt kérdés

Amire nem kell várni 2 évet vagy 10 hónapot amivel egyszerűen meg lehet keresni 60-80 e. Ft-ot!


Szerintem ez hülyeség de ha valaki ilyennel foglalkozik megdobhatna pár hasznos infóval!


2012. okt. 14. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már többel próbálkoztam, de egyik sem jövedelmezett... Légyszi ha értelmes választ kapsz írd meg nekem is.
2012. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az interneten én úgy tudom hogy csak akkor kereshetsz pénzt, ha rengeteg időt belefektetsz. Az ilyen kattintgatós cégek közül is van 1-2 ami fizet, de rengeteg szenvedés kell hozzá! Ezért ez neked nem jó, sem a blog, sem a youtube, sem weboldal, tehát semmi ami internet. Szerintem ha azonnal pénzt akarsz, akkor ne internetes munkában gondolkodj. Persze youtubeon is lehet nagy sikered, de oda valami egyedi, és olyan dolog kell, ami mindenkit érdekel. Ez is lehet hirtelen siker, de szerintem 20.000 forintot lehet csak kb összeszedni vele. Erről többet nem is tudok sajnos.
2012. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lbazso válasza:

Szia!


Igen, létezik. Elég sok időt beleraktam az utóbbi 2-3 hónapban és mostmár hetente, 2 hetente valamint havonta is kapok kifizetéseket. Kb. 60-70.000,-Ft havonta.


Üdv:

Laci

2013. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik napról a másikra nincs, itt sem éri meg csak rövidtávon gondolkodni. A Facebook és a Google sem egy nap alatt futott fel.
2013. ápr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!