Hegesztő Amerikába?

Figyelt kérdés
hegesztő szakmát tanulok. 2 éves szakmára jelentkeztem mert csak ez volt. Első éves vagyok. Van érettségim is angolból 4-es lettem középszintből. Az lenne a kérdésem hogyha kitanultam a Hegesztő szakmát és lesz majd minősítésem is akkor ha kijutok Amerikába akkor eltudok majd helyezkedni ezzel a Szakmával? Meg lehet belőle élni kinnt? 19 éves vagyok és szeretnék az USA-ban dolgozni.
2012. szept. 26. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy kinn felvehessenek dolgozni egy magyart, igazolniuk kell, hogy amerikait nem találtak az adott pozícióra. Sajnos nem hiszem, hogy hegesztőt ne találnának...

Nem olyan könnyű kijutni, ugyanis munkavállalói vízum kell, amit nagyon nehezen adnak!

Sajnos, pedig nekem is ez az álmom. :(

2012. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor most ha kikerülök az USA-ba úgy hogy ott élljek akkor hiába van Hegesztő szakmám semmit sem fogok vele elérni?.
2012. okt. 3. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha "kikerülsz úgy, hogy ott élj" (ahogy fogalmaztál), akkor már minimum zöldkártyádnak kell lennie. Úgy már felvehetnek.


A kérdés: a zöldkártyát hogyan szerzed meg!?

2012. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát gondolom igényelni kell Budapesti Amerikai nagykövetségen. Gondolom nem egy hét amire megkapom. Ha egyáltalán megkapom!
2012. okt. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!