Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kétkezi (szolgáltató)...

Milyen kétkezi (szolgáltató) szakmákkal keresnek jól?

Figyelt kérdés

Arra gondolok például,ha például:

- mosógép szerelőt

- dugulás elhárítót

- fűtés szerelőt

- festőt

hívok, akkor egynapi munkával fél minimálbért is megkeresnek, számla nélkül.


Szerintetek melyik kétkezi szakmát érdemes kitanulni?

Soroljatok pár szolgáltatást, amit szintén bosszantóan drágának találtok...



2012. szept. 21. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő pl ha van gyakorlatod és ismeretséged akkor sokat kereshetsz. Egy jó szakma felér egy diplomával!


+ akik otthon a saját műhelyben dolgoznak, gondolok itt autó, motorszerelőre. Saját maguk tudják mennyit dolgoztak, éppen hazudhatnak is. (Este 9ig szívtam azzal a szarral...)

2012. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik ismerősöm gáz- és vízszerelő. Németországba jár ki dolgozni (ingázik) és alsó hangon is havi 700 ezer Ft-ot keres. Ill. itt Magyarországon is szokott munkája lenni és megfizetik. Most toldották meg a házukat és készpénzben kifizetett 2,5 millió Ft-ot érte.


Én szakácsnak készülök, bár tudom az nem szolgáltatási munka, de lehet utána elvégzem a festő szakmát is.


Ja és van egy festő ismerősöm is, bár őt nem ismerem annyira, de 3 gyereke van és egy bitang nagy házuk. Mindig van melója, gondolom ő sem keres rosszul.


Az asztalos azért húzós, mert a felszerelés elég drága, pl. a festővel szemben. Viszont festéshez egy átlag ember nem fog kihívni egy festőt, mivel elvégzi saját maga. Pl. mi az egész házat (belülről) magunk festettük és még rengeteg más ismerős is.

Szóval festőnek kell referencia, ismertség is, hogy hívják nagyobb építkezésekhez.

2012. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem, hogy ez az elvégzett munka minőségétől is függ. A jó munkának előbb utóbb híre megy.
2012. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!