Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit vennél fel egy állásinterj...

Mit vennél fel egy állásinterjúra?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és állásinterjúra készülök egy rádióba. Nem akarok se nevetségesnek, se túl komolynak, se túl komolytalannak tűnni. Ötletek?
2009. júl. 31. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nibiru 2012
2009. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
21%
Attól függ melyik rádióba mész.
2009. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

hát megy el a rádióba és nézd meg az embereket hogy ott miben vannak. és te is ahhoz öltözzél.

ha nem tudod, akkor inkább túlöltözz.

szakad ruhában tuti nem leszel nyerő.

2009. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szövetnadrág vagy térdig érő szoknya+csinos, nem túl kihívó felső. Lehetőleg nem ujjatlan. Ezzel sem túl- sem alul nem tudod öltözni senki elvárásait.
2009. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :) Végül is egy fekete hosszú nadrág, meg egy rövid ujjú blúz volt rajtam, fehér flitteres papuccsal. Igazából mindenki nyáriasan volt öltözve..


Egyébként kaptam egy lehetőséget, hogy bemehessek gyakotrolgatni. Ez van, ez is több, mint a semmi :)

2009. aug. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!