Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3000 euro-ért megéri elmenni...

3000 euro-ért megéri elmenni Svájcba dolgozni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam ott ez a minimálbér..
2012. szept. 7. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy atgondolatlan kerdes.....hol keresel te itthon havi kozel 1000.000 ft-ot. Amugy ennek az osszegnek a harmada a minimalber.
2012. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itthon sehogy.. de ennek az ismerősnek itt a felesége és a gyereke akikhez hazajárt 3 hetente... így már kicsit más szerintem..
2012. szept. 7. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A minimalber nem ennyi!!!! ha neked gondolkodni kell hogy elmenj e ennyi penzert, akkor gürizz eleted vegeig otthon, 70.000 Ft-ert.
2012. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Svájcba nem olyan egyszerű elmenni dolgozni. Ha nincs protekciód, vagy valami hiper-szuper szakmád többéves szakmai tapasztalattal, német és angol középszintű nyelvtudásod,ajánlóleveled, akkor nem sok esélyed van. Na meg munkavállalási engedély is kell azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos.Annak idején én is szerettem volna kijutni svájcba - nem sikerült. Most ausztriában dolgozom, ide nem nehéz kijutni.
2012. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
középszintű nyelvtudás? haha. középszintű nyelvtudás már itthon se elég, nemhogy Svájcban.
2012. szept. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!