Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fel tudtok sorolni olyan...

Fel tudtok sorolni olyan munkákat, amelyekben a munkaválallónak szinte semmi dolga sincs?

Figyelt kérdés
Nem azért mert annyira kretén vagyok és lusta, hogy csak ilyet tudok csinálni, hanem mert regényírással foglalkozom, és szeretnék mellette pénzt is keresni, tehát szeretném a munkahelyen a laptopomon írni a könyvemet.
2012. aug. 30. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közmunka.
2012. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D Köszi, azt már csináltam, de nem felelt meg a kritériumoknak. Nem volt nagy hajtás, az igaz, de azért azt nem tehettem volna meg, hogy előveszem a laptopomat és elkezdek ott pötyörészni.
2012. aug. 30. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Politikus
2012. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
éjjeli őr.
2012. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka portás, 576 konzolboltban eladónak lenni, ékszerboltban - óraboltban eladónak, utazásirodában eladó...stb
2012. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

miniszterelnök-helyettes

Szerintem Semjén az aki az ég világon semmit nem csinál csak pöffeszkedik mint egy pozör.

2012. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A közigazgatásban nem túl nagy felelősséggel járó pozíció betöltése esetén. (pl: titkár)
2012. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!