Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy viseled amikor elmégy...

Hogy viseled amikor elmégy egy állásinterjúra, majd vársz de hiába nem Téged hívnak, nem csörög a telefon?

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul.
2012. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 harleynagyi válasza:
ezert hivjak Interview-nak tobb embert behivatnak es abol a legjobat valasztjak ki vagy talan ugy gondoljak az a legjob , ne szomorkodj rajta
2012. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak olyan mintha a személyiségemet fikáznák azzal, hogy nem engem választanak, mintha valami gyogyós lennék úgy érzem magam, hogy nem engem választottak, hetekig rágódom rajta, hogy vajon azért nem engem választottak, mert ideges voltam, vagy nem volt elég erős a kézfogásom, vagy többet kellett volna a szemébe nézni. Mondjuk nézhetek én a szemébe egyfolytában ha nem vagyok neki szimpatikus.
2012. aug. 31. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!