Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik az az MLM cég amelyik...

Melyik az az MLM cég amelyik nem terméket, hanem szolgáltatást kínál (pl. internetes szolgáltatás stb. )? (bővebben)

Figyelt kérdés
Múlt év májusában jött be Magyarországra és valami köze van az ACE céghez is.

2012. aug. 29. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem tudok olyan szolgáltatás alapú mlm üzleti modellről, ahol többek milliomosok lettek volna. Ez inkább pilótajáték szerűségnek hangzik. Beszállási költségekre figyelni minden ilyen esetben!
2012. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja az előbbiben a nem pénzügyi szolgáltatásokat értem (pl. áram, internet stb)
2012. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tudom, miről van szó, de direkt nem mondom meg, mert nagy kamu az egész, pilótajáték... 30.000 a beugró, utána pedig 8.000 a havidíj. Egyik haverom fél éve benyalta és azóta is fizeti a havidíjakat, persze azóta is veszteséges... 2 embert szervezett be fél év alatt (mindkettőt az első két hónapban, és ennyi volt az, akit érdekelt, egyikük közös ismerős), és kiszámoltam, hogy 6-ra lenne szüksége, hogy nullára jöjjön ki havonta (és akkor is csak mostantól kezdve jönnének ki nullára a hónapjai, az eddigieket úgy is bebukta), tehát inkább 8, hogy visszajöjjön legalább a befektetett pénz
2012. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tévhit!

Az mlm-ben a forgalom után kapsz jutalékot, a termék forgalma után.


Kérdezem én. Szerintetek ezekben hol a termék?..

Oké piramisjátékról beszélünk, sziasztok!

2012. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző:

Köszönjük Emese.

Kissé fogalmatlan vagy a "termék" szó jelentését illetően.

2012. nov. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár tőled nem is várhattunk mást. Igaz tejbegríz?
2012. nov. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!