Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek ezzel a sok cuccal?

Mihez kezdjek ezzel a sok cuccal?

Figyelt kérdés
Nagyapám rám hagyott egy csomó bélyeget, régi érméket, és borítékokat (amik ilyen kiállítási izék nem tudom pontosan, de van rajtuk bélyeg is). Van valami ötletetek hogyan csinálhatnék pénzt belőle? Hová forduljak, hol tudnám eladni?

2012. aug. 24. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Internetes aukciós oldalak.Fizetős:vatera,teszvesz

Vagy ingyenesen:zsibvasar,jófogas,expressz stb

2012. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is fel kéne becsültetni az értéküket, lehet 500 forintot sem ér az egész de lehet milliókat ér belőle 1 érme...
2012. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hol lehetne felbecsültetni az értéküket?
2012. aug. 25. 18:06
 4/6 anonim ***** válasza:
becsüsnél...
2012. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Király utcában van érembolt,ahol régi érmeket vásárolnak.Én a nagyszüleim bélyegalbumait,eladtam gyűjtőnek.De előtte 3-at megkérdeztem és aki többet adott érte annak adtam el.Hírdetés útján.
2012. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző voltam,a bélyegeket ide el tudod vinni:Oktogon filatélia VI.Teréz krt. 13.
2012. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!