Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt valaki aki a Samsungba...

Van itt valaki aki a Samsungban dolgozik Jászfényszarun?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 12:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Van most felvétel?
2012. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Állítólag lesz szeptembertől. Arra lennék kíváncsi hogy melyik cégen keresztül lenne a jobb vagy egyforma mind?
2012. aug. 23. 13:54
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy! Nem lehet jelentős a különbség.
2012. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség és igen van most felvétel! Én sem dolgozom ott,de remélem csak "még" nem dolgozom ott.Csütörtökön megyek szórásra.Remélem "jó helyre" kerülök be,márha bekerülök.

Sok sikert Nektek is!

2012. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Van felvétel,több munkaerő kölcsönző cég keres emebrt oda, de a felvételi elég húzós :D én múlthéten voltam, van egy logikai teszt, akkor egy legóból embert kell építeni, minta szerint, számít az idő, meg még egy ilyen fonalvezetés is van, engem nem vettek fel, biztos mert megmondtam, hogy 2 szakmám van, egyébként nem olyan rossz hely, de attól függ, hogy melyik részlegre kerülsz, van aki 1 műszakba jár, van aki 4be.
2012. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
De ezt nem Te választhatod,hogy milyen munkarendbe mész? Nekem a csaj ma ezt mondta...:O
2012. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
De, persze, csak nem mind1, h operátor vagy, vagy irodába mész, vagy raktárba, minek szeretnél menni?
2012. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Figyi Én hallottam,hogy van felvétel,de csak ennyit és betelefonáltam.Meg láttam előtte,hogy a Work hirdet,de tudtommal a Balihoz jobb kerülni,tehát ez utóbbinál próbálkoztam hátha.

Pikk-pakk elkérték az adataim,mondta a csaj,hogy iszonyatos túljelentkezés van és nem igér semmit,de hoppá épp most mondta le Valaki a csütörtöki (holnapi) időpontot,tehát be tud rakni a helyére.Elmondta mire számítsak a felvételin és ennyi volt.Örültem,hogy egyáltalán "megnéznek" és a sok infótól hirtelen több nem is jutott eszembe,letettük.

Majd később visszatelefonáltam,hogy mégis milyen munkakörbe és milyen munkarendbe keresnek illetve kerülök ha a holnapi "selejtezőbe" raktak be.Erre a válasz az volt,hogy keresnek állandó délelőttre is és váltott műszakban is,de ezt majd ott Nekem kell szóban eldöntenem...s mint munkakör sem nevezett meg a hölgy szűkebb kört.

Tehát fogalmam sincs hova "szeretnék" menni!:)

Tapasztalat/infó egyikről másikról? Sürgős lenne,hisz holnap reggel már megyek.

Köszönöm!

2012. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia, olvastam az üzit :) nem tudom melyik részlegbe raknak, a selejtezés nem tudom milyen,de ha tudsz 1 műszakba menj szerintem,bár délutánra kapsz pótlékot, nem rossz hely a samsung én szalagon voltam és 1 év után kaptok tévéket vagy valami samsungos dolgot ugye karácsonykor.
2012. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Köszi,hogy jöttél!:) Nem azt mondtad,hogy múlthéten voltál Te is felvételizni? Arra írtam,hogy "selejtező" "szórás" stb. Remélem jössz ma még,mert érdekelne ennek a menete is,hogy holnap mire számítsak!?

Egyébként Én tavaly vagy azelőtt,meg azt hallottam,hogy aki frissen a télen ment oda dolgozni,az is kapott Karácsonykor tv-t,de ez amúgy is lényegtelen.:)

Fizuban nem tudom mi lehet a különbség? Aki váltott műszakban van 12 órában és éjszakázik is,az 100 fölött keres.Vajon akkor az állandó délelőttös?(Ahol ugyan minden nap kell menni,de csak 8 órában.)Az mennyit keres? Egyébként megvallom Nekem is ez lenne a szimpatikus,ez a munkarend.

Köszi szépen!:)

2012. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!