Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka lenne a legjobb?

Milyen munka lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.Biosz szakra szeretnék menni egy gimibe.Aztán állatokat tartani.Ez mind szép és jó csak ehez PÉNZ kell!

Nemtudom hogy fogok annyi pénzt előkeríteni.Valami szakmát is szeretnék tanulni.Ügyes a kezem már 12 évesen asztalos alatt dolgoztam.Polcokat rakok össze.Szobákat festek ilyenek.Imádok fával dolgozni!Egyedül a hegesztést és a vassal való munkát nem szeretem de ha muszály megcsinálom azt is!Valami olyan munkát keresnék ahol jól keresek és ezeket mind tudnám hasznosítani!Gondoltam asztalosra de azt nem sokan keresnek.Kőművesre azt se sokan pedig az jól keres!

Ti mit ajánlanátok milyen szakot válasszak?

Ne mondjátok hogy még van időm gondolkodni mert én szépen el szeretném ezt tervezni a jövőm hogy ne nagyon legyenek váratlan helyzetek! :)


2012. aug. 22. 15:46
 1/1 anonim válasza:
Értem h nem ilyen válaszra vársz de ha eljön az ideje akkor tudni fogod. És az h nem akarod h meglepetés érjen? Hát az egész életben az a legjobb. Amikor tervezel vmi jót és sokkal jobb lessz neked. Amúgy példának mondom h a legbiztosabb tervek is meginghatnak, mert pl 1 ismerősöm fia gyerekkora óta ugyan az akart lenni és fél évvel az értettségi előtt rájött h mégsem.
2012. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!