Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A legnagyobb közösségi oldalon...

A legnagyobb közösségi oldalon találkoztam egy reklámmal, ami gyors meggazdagodást ígér. Mivel éppen volt rá időm, belenéztem, miféle hülyeség lehet. Szerintetek hol van benne a svindli?

Figyelt kérdés
Azt hírdeti, hogy némely netes kaszinóban el lehet játszani a régi egyszerű nyerési trükköt, miszerint, ha folyamatosan ugyanarra a színre teszel, és amikor veszítesz, mindig az előző dupláját teszed, amig nem nyersz, akkor összeségében csak nyerhetsz.

2012. aug. 13. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsejátékon hosszútávon nem lehet nyerni.


Nem tudom, miért olyan nehéz ezt elhinni. Szerencsejátékokon csak az üzemeltető nyerhet. A rendszert nem lehet kijátszani, max ha feltöröd és átprogramozod. De itt ugye nem erről van szó.


Ha regisztrálsz a linkre kattintva, akkor te mindenképp bukni fogsz, de aki felrakja a hirdetést az meg a te bukott pénzedből valamennyit szépen visszakap.


Szóval neki jó, ha sok ostoba ember bedől.


Amúgy meg felháborító, hogy ilyen átveréseket legálisan lehet reklámozni.

2012. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:

"ha folyamatosan ugyanarra a színre teszel, és amikor veszítesz, mindig az előző dupláját teszed, amig nem nyersz, akkor összeségében csak nyerhetsz."


Ezt megnézném matematikailag levezetve. Egyébként hiányzik az elméletből, hogy mennyit kell tenni, amikor nyersz.

2012. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem átverés, és nem is trükk. Egyszerű matematika. Te is, kedves előttem szóló, ha belegondolsz, számolj csak utána...

Ha a kaszinó engedi és marha sok pénzed van, amit mindig fel is tehetsz, valóban nyerni fogsz, hosszú távon. Minél hosszabban annál jobb.

A trükk lényege, a nyeréstől függetlenül, mindig a dupla pénzösszeget kell feltenni.

Tehát 100 Ft-tal kezdve, 200-at, 400-at, 800-at, 1600-at, 3200-at, 6400-at, 12800-at, 25600-at, 51200-at, 102400-at, 204800-at, 409600-at, 819200-at.

Ez 14 fogadási esemény.

Ha a 13-on buksz, és az utolsón nyersz, akkor a 13 fogadási eseményen elbuktál 819.100 Ft-ot, az utolsón pedig nyertén 819.200 Ft-ot, vagyis már 100 Ft pluszban vagy. Tehát a "trükk" lényege, hogy ha tudod vinni "végtelenig", akkor minden olyan nyerés, amely a kiszállás előtt volt, az nyeremény. Mert végig a pénzednél vagy.

Ha pedig egyszer sem nyersz, csak a legutolsón, amin kiszállsz, akkor sem buktál rajta semmit.


Ami buktató, az pedig az, hogy semmi nem garantálja, hogy bármennyi eseményből egyet is nyersz.


Itt látható, 14 esemény esetén a szükséges anyagi forrás 1.638.300 Ft. Ha még a 14. sem nyer, csak a 20. akkor: 104.857.500 Ft a beugró. Viszont ha egy 20-as sort végigviszel, és a 20-on kívül nyer az 5., a 8., a 14. és a 18. is, akkor az már nem rossz pénz (13.940.800 Ft). És ez megvan kb. 20 perc alatt.


Azonban nem igazán hiszem, hogy van még olyan kaszinó, aki egy színre enged rakni 100 millió forintokat. Ha igen, akkor hajrá.

2012. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha végtelen pénzed van, és a kaszinó is enged végtelen nagyságú tétet, akkor nem veszthetsz. Való igaz.


Csakhogy

1. Nincs olyan ember a Földön, akinek végtelen sok pénze lenne.

2. Minden kaszinóban van felső limit.


Innentől áll, amit írtam. Szerencsejátékon csak az üzemeltető nyerhet, senki más.

2012. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Antimod ***** válasza:
Ki van ez számolva, ne legyen illúziód! Én tipmixen próbáltam ügyeskedni, de az is ki van találva a maga módján, a szerencsefaktor semmilyen esetben sem kikerülhető. (Persze az 1,05-ös odds 98%-ra bejön, de azt ne nevezzük nyereménynek, amit azért fizetnek.)
2012. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jól mondja a 3. válaszoló, a matek szerint ez egy működő módszer, mert nagyon kicsi az esélye, pl. hogy 10-szer egymás után fekete legyen ( ha a rulettet vesszük példának). A hírdetés is azt mondja, hogy ha ezt egy igazi kaszinóban próbáljuk, azonnal észreveszi az osztó, és kidobnak. Máshol azt olvastam, hogy nem dobnak ki, hanem egszerüen csak egy felső limitet szabnak meg, így likvidálják ezt a módszert. Itt a reklám linkje, ha valakit érdekel: [link]
2012. aug. 13. 15:54
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem ami először kizárta, hogy ez egy tényleg működő dolog, az az, hogy ha valakinek ilyen tuti pénznyerő módszere van akkor miért reklámozza ingyen? Ha én rájönnék egy ilyenre, ugyanugy titkolnám, mint a frissen talált aranybányát a házam picéjében.

A kérdésemre az első válaszolótól kaptam meg a választ: nyilván a kaszinó fizet a hirdetőnek, vagy maga a kaszinó a hirdető...

2012. aug. 13. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Baromi régi "módszer" ez, rulettől kártyajátékon át forexig minden formában buzdították már rá a jónépet, hogy így veszítse el minden pénzét.


Itt le van vezetve, és ez még csak a felső korláttal se számol:


[link]


Illetve, itt olvashatsz a másik népszerű érvelési hibáról, amit elkövettél pár posttal feljebb (ui. hogy milyen nagy vagy kicsi a valószínűsége, hogy 10 fekete után megint fekete jön):


[link]

2012. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a trükk annyi hogy meg van határozva hányszor tehetsz tétet. pl ha 8szor buktál (ami elég sok) nem engedi duplázni. a pénz elúszott.... de mert tuti a módszer elkezded előlről. bejön kétszer 4 euró aztám 9szer semmi de nem enged 10szer duplázni... megint fuccs...


NE DŐLJ BE!!!

2012. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!