Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakot válasszam...

Melyik szakot válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés
elektronia technikus szakmát elvégeztem és mivel semmi munkát nem találok (szinte minden helyre tapasztalatot kérnek). Az lenne a kérdésem hogy a 2. szakmának. Lehetne egy erősáram technikus amivel ált suliba lévő volt osztálytársam nem tud elhelyezkedni vagy elmegyek biztonsági őrnek (mindig keresnek) és aztán megcsinálok egy rendszergazdát.
2012. aug. 1. 19:56
 1/5 A kérdező kommentje:
erősáram: 180.000ft biztonsági őri 55.000ft ba kerül.
2012. aug. 1. 19:57
 2/5 anonim válasza:
hát a biztonsági őr szak szerintem jó én is annak akarok majd menni!! és 50-80ezer közt van a tanfolyam! és biztonsági őr mindig kell!!
2012. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

biztonsági őr v rendszergazda lennél inkább? ezek homlokegyenest eltérő szakmák. pl. biztonsági őr ne legyen, akinek fáj a térde v a háta, mert egész nap állni kell. rendszergazda csak az legyen, akinek eleve van számítógépes ismerete (bár neked gondolom van), és szereti azt!


én pl. rendszergazda bármikor lennék, biztonsági őr soha. de ezt csak azért írom, h lásd mekkora a különbség :-) egyéként b.őrként könnyebb elhelyezkedni szerintem.

2012. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy biztonsági őr + rendszergaztda mert az utobbi kb 300.000 ft lenne és nem akarom anyáék elől elvenni ezt a nem kevés pénzt.
2012. aug. 3. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
jaja, igaz, volt egy sorrend. akkor jól csinálod.
2012. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!