Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szólnátok egy Zöldséges...

Mit szólnátok egy Zöldséges Webáruházhoz házhoz szállítással? Tovább.

Figyelt kérdés
Egy 5 ezer fős városban, fényképekkel illusztrálva az áruk minőségét /milyenségét. Rendelés leadása a weboldalon, majd házhoz szállítás saját autóval. Családi vállalkozás lenne.

2012. júl. 31. 20:14
 1/7 A kérdező kommentje:
zöldség, gyümölcs
2012. júl. 31. 20:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érné meg szerintem. Minden nap fényképezni, feltenni az akkora programozási költség lenne. Inkább valami tartós kaja legyen. Azt nem kell fényképezni.
2012. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
programozási költség ? :D képeket lecserélni nem nagy kunszt :D
2012. júl. 31. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom van offline zöldséges is mellette. Akkor be lehet próbálkozni, de nem hiszem, hogy sokat hozna a konyhára.

Ismerve a saját és családom zöldségvásárlási szokásait nem vagyok optimista.


Meg amúgyis egy 5000 fős város + környéke szerintem túl kicsi.


De biciklivel olcsóbb lenne a szállítás ;-) Legalábbis eleinte, amíg be nem indul a bolt.

2012. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen van mellette " offline" zöldséges is.


télen viszont lehet rákapnának az emberek nemde?

2012. júl. 31. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Mint mondtam csak a saját szokásaim alapján tudok véleményt mondani.

Az alapján nem hiszem.

De összerakni valami honlapot meg fényképeket csinálni az nem kerül pénzbe csak időbe.

Szórólapozni az kerül valamennyi pénzbe, de 1000 papír nyomtatása, az nekem idehaza olyan 3000-4000 Ft között van, ennyi befektetést talán megér. Kiszórni őket megint idő.


Ha van hozzá kedvetek, akkor meg lehet próbálni.


A legnagyobb tétel az egészben a benzinpénz. Nem tudom, hogy azt visszatermelné-e a vállalkozás. Azért javaslom a biciklit.

2012. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De összerakni valami honlapot meg fényképeket csinálni az nem kerül pénzbe csak időbe. "

Ingyenes tárhelyek csak veszélyt jelentenek, gyakran törlik őket. Mondjuk én nem is vásárolni olyan cégtől, akinek ilyenje van. Számomra az bizonytalan. De egy domain név sem vészes évi 5000Ft+ havi 1000 Ft a tárhely.

2012. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!