Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hol tudnék elhelye...

Szerintetek hol tudnék elhelyezkedni, érettségivel és gépgyártástechnológiai technikus papírral?

Figyelt kérdés

Plusz most fogom lerakni a középfokú angol nyelvvizsgát, és értek a Solid Edge nevű gépészeti tervezőprogramhoz is elég magas szinten, mert hajókat modelleztem vele tanuló koromban. Voltam belőle haladó tanfolyamon a forgalmazó cégnél, de nem kaptunk róla kimondottan papírt, csak egy oklevelet, hogy elvégeztük, ez ér valamit?

Ja és teljesen pályakezdőként, tehát úgy, hogy 19éves vagyok és most jöttem ki az iskola kapuján. Tehát munkatapasztalatom az egyenlő a nullával.



2012. júl. 27. 08:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Solid Edge-et nem nagyon használják, jobban szeretik, ha Inventorhoz/SolidWorkshöz/ProE-hez/Catiához értesz inkább. Vagy minél többhöz.
2012. nov. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!