Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetne megoldani?

Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Én 14 éves fiu vagyok és elhívtak egy együtesbe dobolni csak az a baj hogy messze van meg minden és ott kéne hyagyni a szüleimet meg mindenkit ha tényleg be indul az együtes !!!

2012. júl. 20. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ez az együttes olyan ismert, mint a Tankcsapda, vagy legalábbis hasonló és tutira nagyon de biztosan hótziher hogy hosszú ideig maradhatsz ott, akkor esetleg elgondolkozhatsz azon, hogy hol fogsz lakni.

Amennyiben nem, akkor maradj otthon és ne foglalkozz ezzel a zenekarral.

2012. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a szállás meg a koncertek is meg vannak beszélve ! Tehát lennének és maximum lennének 100-an a koncerteken !!
2012. júl. 21. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Osztán mit fizetnének neked ezért?
2012. júl. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aszt csak akkor ha a többi fellépés jó lesz ! :)
2012. júl. 21. 00:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj! Ha úgy érzed, nagy lehetőség, ne hagyd ki! Ha tényleg meg van beszélve a szállás, és még ingyen is van... Szerintem beszéld meg a szüleiddel, és néha mondjuk péntekenként ugorj haza, aztán valamikor majd visszamész, mert ott a hétvége, amikor lehetne próbálni!

:-)

2012. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen .. valahogy én is így gondoltam ! Csak nem úgy lenne ingyen nem a szállás hanem első koncertek és ha ott jók vagyunk akkor lehetne fizuról is szó ! :)
2012. júl. 21. 00:46
 7/7 anonim válasza:
gondolom amig nem indul a suli addig lenne..ha a szüleid benne vannak,jó kis nyaralás lehet..de szerintem még nem engednének el..
2012. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!