Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azt le tudom ellenőrizni...

Azt le tudom ellenőrizni valahogy, hogy milyen összeggel vagyok bejelentve, vagy csak az ügyfélkapu van, mint lehetőség? Ha jól tudom, ott csak az látszik, hogy biztosított vagyok-e vagy sem.

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha biztosított vagy, akkor be vagy jelentve.
2012. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,de a kérdésem az,hogy MILYEN összeggel = hány forinttal. :)
2012. júl. 19. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Nekem van ügyfélkapum, ott csak azt látod, hogy melyik cég mikortól jelentett be, összegek nincsenek rajta. Azt, hogy mekkora összeggel jelentettek be, a fizetési jegyzéken látod, amit fizunapon kapsz. Meg persze majd következő év elején az adóbevalláshoz kapott igazoláson.
2012. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Le tudod ellenőrizni az ügyfélkapun keresztül.

Az eBev szolgáltatásban a járulékadat-kivonatot kell választani, és ott lekérdezheted.

Választhatsz időszakot, vagy csak egy adott hónapot.

Rajta lesz, hogy ki jelentett be, milyen jogviszonyban, az adott hónapban mennyi bruttó bérrel jelentett be, ebből menyi szja előleget, és járulékot (a járulékok tételesen) vont, teljes, vagy részmunkaidős munkaidőben vagy bejelentve és heti hány órában.

Néha van egy pár hónapos csúszás benne.

Pl. július elején nekem még márciusra azt írta ki, hogy nincs adat, most viszont már a májusi adatokat is látom (a júniusit még nem, pedig az is be lett küldve július 12. előtt)

2012. júl. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!