Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet konnyen penzt...

Hogyan lehet konnyen penzt szerezni?

Figyelt kérdés
Tudom h ezek csak hiu abrandok, de sok olyan tortenetet hallottam h egyes emberek ugy szereztek nem keves penzt h a torvenyek hatarain is atdugtak a fejuket de azon belul maradtak....valami otlet?
2012. júl. 12. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Legkönnyebben szerencsejátékkal lehet, de abban benne van az is, hogy könnyen buksz.


Bele kell törődni, hogy ilyen normális keretek között csak a mesékben létezik.

2012. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szerencsejatekot inkabb kihagyom...csak neztem a haverjaimat ahogy latszanak es maris kezdtem kotodni a gepekhez es jott h tegyek bele penzt szoval nem kockaztatom a jovomet meg ha neha jo is lehet.
2012. júl. 12. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Méghozzá nagyon is jól teszed! :) Mondjuk szerencsejáték lehet pl a sportfogadás is, nem feltétlen a "kocsmai gépekre" gondoltam.


Ha van eszed, nem játszol, mert a végén úgyis mások járnak jól.

2012. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezzel erosen tisztaba vagyok es lehetoleg semmilyen szerencsejatekba nem artom bele magam.
2012. júl. 12. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
el kell menni dolgozni...pl...csak úgy mondom ;)
2012. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne is tedd! Én elmentem rulettezni. Gondoltam, majd nyerek valamennyit. Pont ott volt egy öreg hapsi, mesélte, hogy mindennap nyer egy pár ezer ft-ot, csak óvatosan kell játszani. Hát hiába játszottam akárhogy, csak veszítettem, pedig már olyan szépen elképzeltem a jövőmet. Csalás az egész, bele sem szabad kezdeni!
2012. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen úgy kereshetsz pénzt, ha olyan munkát végzel, amit szeretsz, mert azt nem érzed erőfeszítésnek.
2012. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Csalás?


Dehogy is... Aki az általános iskolás matematikával tisztában van az tudja, hogy a ruletten NINCS matematikai esélyed nyerni.

2012. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

óvatosan rulettezni....hát ez vicces volt. :)))


pénzt könnyen szerezni nem lehet (ami könnyű vagy annak tűnik, annak később megfizeted az árát). gyorsan esetleg lehet (de ilyesmibe mint fent látom nem akarsz belefolyni), de könnyen nem.

2012. júl. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Relatíve... könnyen juthatsz még pénzhez, ha megfelelően nősülsz :)
2012. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!