Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb magyar munkaközvetítő, ami angliai munkát közvetít, és nem csak lehúzni akar?

Figyelt kérdés
És ahol nem egy lepukkant putri a szállás, és mire kimegyek, valóban kapok munkát. Köszi a segítséget előre is.
2012. júl. 12. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk.Magyar ember kizárólag lehúzni akar....Csak kinti megbízható ismerős a megoldás....
2012. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma ár volt ilyen kérdés. Nincs olyan magyar közvetítő aki megbízható.

Ha kint akarsz dolgozni akkor a következőt tanácsolom neked.

1. ha van rokon,barát,ismerős akkor kérd az ő segítségét.

2. ha tudsz angolul,akkor egy bizonyos összeggel egyénileg repülj ki abba a városba ahol élni szeretnél,és magad keress munkát.

Nagyon szívesen segítek abban hogy megmondjam hogy tudsz szállás szerezni,hogy tudsz munkát keresni. Angliában az angol munkaközvetítő cégek megbízhatóak. Nem húznak le pénzzel.

Viszont nem árt tudni,hogy itt kint is egyre nehezebb melót találni,mert egyre többen kerülnek az utcára


Ha nem tudsz angolul,akkor maradj otthon,tanuld a nyelvet. Nyelvtudás nélkül takarítani sem fogsz tudni..Nem fogsz melót kapni.

2012. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom a nyelvet, voltam is kint múlt héten Londonban, és meg is lepődtem azon, mennyire ragad a nyelv az emberre a gyakorlat során.


Azért ez elég szomorú és elkeserítő, hogy a magyarok mindenhol lehúzzák, átverik a honfitársaikat.

2012. júl. 12. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenhol,és nem mindenki.

Én inkább azt mondanám,hogy azok akik rendesek (köztük én is) már annyit csalódtak,hogy inkább megmaradnak ismeretlennek. Sokszor segítettem már,még munkát is adtam sok magyarnak(mivel itt kint munka közvetítőcégnél dolgozom) de nagyon sokszor átvertek ,becsaptak,hülyének néztek. Hozzáteszem,hogy sosem kértem pénzt vagy bármit cserébe,pusztán csak úgy voltam vele,hogy miért ne segítsek magyaroknak hisz én is az vagyok..De a sok csalódás után, már nem segítek. Nem gátolok meg senkit abban hogy szerencsét próbáljon, senkinek nem okozok rosszat,de nem is hagyom hogy becsapjanak..


Hidd el nekem,vannak rendes magyarok is,csak hát elegük lett..

2012. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értelek, de ez akkor is szégyen, hogy egy ilyen nép a magyar. Én is pont azért akarok már elmenekülni innen, mert nem bírom elviselni ezt a posztkádári, bunkó, mindent lenyúló mentalitást. Meg hogy szétrohadnak a vonatok, és mindenhol hugyszag, mocsok és bűz van, és mindenki szarik bele mindenbe.


Ha itt esik az eső, tiszta sár és dzsuva lesz a cipőm. Londonban több napot is voltam, minden nap esett, és mire hazaértem, teljesen tiszta maradt a cipőm. Nem volt sár, kátyú, tócsa.


Mindenesetre nem csodálkozom, hogy te is csak csalódtál, és már inkább nem segítesz senkinek, mert csak hülyére vettek. Én sem segítenék. Az ember jószándékával élnek vissza ezek a paraziták.

2012. júl. 12. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim úgy mentek ki, hogy dolgoztak itthon, gyűjtöttek pénzt, aztán fogták magukat (3-4 fős társaság), felültek a repülőre és landoltak Londonban. Ott pedig elég hamar sikerült elhelyezkedniük. Másik ismerősöm pedig családi ismerőshöz ment ki, ő segített ott neki. Én is tervezem, hogy talán kimegyek, ha itthon nem jön be az élet, de én is úgy mennék, hogy az ismerősökkel felvenném a kapcsolatot ("szerencsére" sokan vannak kinn).
2012. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én az ORCHID HR-t javasolnám, igaz szállással nem foglalkoznak ,de igen kedvesek és még magyar alkalmazott is van.Kifelyezetten Szállodai munkákban tudnak segíteni dijmentesen!

Csak javasolni tudom

Itt utánna nézhettek: www.orchidhumanresources.co.uk

2014. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!