Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hívnak 3x is állásinterj...

Miért hívnak 3x is állásinterjúra?

Figyelt kérdés
egy helyre nem mentem el az interjúra mert már elhelyezkedtem, és utána 3x is hívtak újra új időpont érdekében. nem furcsa ez? kap valami jutalékot ez az interjúztató cég emberenként? nem értem manapság mikor sok ember megfordul állásinterjún.
2012. júl. 7. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

valami speciálisabb végzettséged van?

esetleg feltűnően csinos/jóképű vagy?


Nekem a végzettségem elég speciális,országba csak 2 helyen végezhető,kevés létszámmal.Amikor fennvolt önéletrajzom pofessionon,levakarni se tudtam őket,pedig mondtam,x összeg alatt ne fáradjon,elvagyok a jelenlegi cégemnél

2012. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk már az első hívásnál mondhattad volna hogy nem, nem aktuális, köszönöd szépen.
2012. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kap valami jutalékot ez az interjúztató cég emberenként?


ez bizony gyakran előfordul


vagy olyan szar a munka, hogy folyton új embert kell keresni, ez sem ritka

2012. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs különleges szakmám
2012. júl. 7. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
nagyobb a melled az átlagosnál. Ha meg fiú vagy...tippelj
2012. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!