Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel lehet interneten pénzt...

Mivel lehet interneten pénzt keresni?

Figyelt kérdés
PTC-t ismerem meg az ehhez hasonlókat, internetes bankszámlám van és olyan kéne, aminél nincs korhatár. De ha tudtok olyat amihez kell, légyszi azt is írjátok le. Thanks.
2012. jún. 8. 21:12
 1/8 A kérdező kommentje:
ja kihagytam, ha tudsz valami TÉNYLEG JÓ PTC/hasonló oldalt akkor azt is linkeld be
2012. jún. 8. 21:17
 2/8 anonim ***** válasza:
saját weboldal, termék eladás, stb
2012. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy minimális tőkéd vagy csak úgy a 0-ról akarsz?
2012. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
0-ról. Tudom így jóval kevesebbet lehet.
2012. jún. 10. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a PTC dologgal órák alatt lehet töredékcenteket keresnni, szerintem átverések a róla szóló leírások. Ezek az emberek azzal próbálnak pénzt keresni, hogy maguk alá szerveznek a PTC-rendszerekben embereket. Sajnos hiába, ugyanis ki az a hülye aki órákon át kattintgat 1-2 centért. Na jó, lehetnek ilyenek, de kevesen. Itt egy blog a témában, ennél többre még én se jutottam... [link]
2012. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ingyen blogon is lehet terméket eladni, 1-2 külföldi oldal 25-50$-t is képes adni egy termék után.
2012. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt ajánlanám, "affiliate marketing". Idő kell hozzá, nyelvtudás, és pár ezer forint. Utóbbi nem létszükséglet, de érdemes. Én mindenképp egy kidolgozott weblapon, saját domain alatt, google hirdetésekkel támogatva csinálnám inkább mint egy egymilliomodik blogspot oldalon.
2012. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia.Ismerek egy olyan oldalt,ahol banner futtatásáért kapsz pontokat,amelyet átváltanak pénzre.Nem kér semmilyen ellenörző kódot,tehát órákra,vagy napokra is úgy hagyhatod.

Több infoért írj üzenetet.

2012. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!