Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak budapesti, jól fizető,...

Vannak budapesti, jól fizető, programozói állások munkásszállással?

Figyelt kérdés
A munkásszállás azért kéne, mert nem akarom megkockáztatni az albérletet, sem a kölcsönt, és a közös családi kassza miatt nem nagyon tudok spórolni. Az a baj, hogy a munkásszállások egy embernek egy férőhelyet nem nagyon adnak (vagy csak drágábban), inkább cégnek adnak egy 4 ágyas szobát, ahogy láttam a neten. Még jó, hogy most van munkahelyem egyébként helyileg, csak azért jó tudni az ilyet, szükség esetére.
2012. jún. 8. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Több programozó ismerősöm van. (testvérem is az) Br. 6-800.000 Ft + juttatások + laptop az átlag. Ez majdnem fél milla nettó. Ha ebből neked egy 10.000. Ft-os munkásszállásra futja, és oda akarod vinni a több százezres céges laptopod a négy román kőműves közé, akkor ezt gondold át még egyszer.
2012. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a beinduláshoz kéne a munkásszállás. Utána valószínűleg egyedül laknék, ha megkapom az első pár havi magas fizetésemet. Egyébként úgy sejtem, hogy az általad említett magas fizetés csak olyanoknak jár, akiknek már van szakmai tapasztalatuk az adott technológiákban. Laptopom nincs egyébként, nem hiszem hogy adnak általában a munkákhoz. Egyébként még arra gondoltam, hogy diákokkal kivenni közös albérletet, de ezt is tudni kéne, hogyan kell kapcsolatba lépni ilyenekkel.
2012. jún. 9. 13:57
 3/3 anonim válasza:
én a munkásszálló helyett ha még élnek akkor az első pár hónapban inkább a szüleimnél laknék.
2013. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!