Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekelne, hogy vajon reális...

Érdekelne, hogy vajon reális fizetések vannak-e manapság, hiszen azt sem tudom, az enyém reális lesz-e, ha visszamegyek gyedről dolgozni? Kérlek írd le, mennyit keresel, milyen munkakörben és havi hány órát dolgozol?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

fix bérem van havi változo munkaidövel heti 3-4 munkanappal 12 orában... Havi 120+5 e kajajegy gazdaságos áruház...


raktárosok keresnek kb 80 ezret orabérbe, teljesitménybérbe meg max napi 6-8 ezer ft ot.


ügyfelszolgalatos keres a legrosszabbul, netto minimalbér 60-70 ezer ft..


fönökök keresnek kb 160 netto és a fölött a csillagos ég.

2009. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elözö vagyok, ha engem kerdezel szégyen! 8 évvel ezelött kerestem ilyen pénzeket állással.


Emlékszem 12 éve kezdtem melozni elso melohelyemen a Mc Donaldsban, akkor voltak ilyen 330 ft os orabérek, hát most az átlagórabérek 400-600 ft ok az árak meg a 10x esére nöttek azóta. Szal szánalom!


Ha lehet maszekolni azzal 2-300 ezreket is össze lehet gereblyézni ennyita kifehérítésekröl + a kormány igéretekröl.

Most hogy állandóan variálnak az áfával a kereskedöknek annyiszor 70 ezer ft az áfakulcs átállítás a pénztárgépben amit csak hivatalosan lehet... Mégis kire terhelik ha nem a vevökre, árat emelnek aztán lehet nézni mitöl drága minden!

2009. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, a nyugtato koltsegeim - 10 ezer ft per ho, mert nem veletlen a heti 3-4 nap munkaidö, és nem a munka jellege miatt van szükseg gyögyszerekre.
2009. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
folyamatos műszakban nettó 170
2010. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!